DLACZEGO WAŻNE JEST, ABY ZAINSTALOWAĆ DOBRE DRZWI ANTYWŁAMANIOWE

W dzisiejszych czasach zawsze staramy się znaleźć sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa naszej rodzinie. Konfigurujemy zapory sieciowe, aby chronić nasze poufne informacje podczas przeglądania Internetu. Instalujemy system alarmowy odstraszający intruzów. Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa instalujemy nawet kamery monitorujące wokół naszej posesji. Jednak ważne jest, aby nie zapominać, że naszą pierwszą linią obrony są nasze drzwi. Prawdopodobieństwo udanego włamania zależy od poziomu bezpieczeństwa, jaki oferują nasze drzwi.

 

Słabe bezpieczeństwo w domu – otwarte zaproszenie dla intruzów

Za każdym razem, gdy włamywacze atakują dom, pojawiają się wskazówki, których szukają, aby wiedzieć, że dom jest podatny na ataki i można go łatwo włamać. Znając te wskaźniki, możesz przygotować swój dom, uzyskać większe szanse na zapewnienie sobie bezpieczeństwa i uniknąć włamania. Oto niektóre z rzeczy, których szukają intruzi.

Podatne punkty wejścia

Pośród letnich upałów lubimy otwierać drzwi, aby zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji i wpuścić świeże powietrze. Cóż, jeśli planujesz zrobić to samo, powinieneś zainstalować dobre drzwi antywłamaniowe. Włamywacze poświęcają trochę czasu na obserwację Twojego domu, aby stworzyć plan włamania. Jeśli zobaczą, że zawsze zostawiasz otwarte drzwi, najprawdopodobniej skorzystają z okazji, aby zakraść się do twojego domu i zamieść cenne rzeczy.

 

Zepsute lub niedokończone okna/drzwi

Rozpadające się ramy okienne lub obwisłe drzwi są również celem włamywaczy jako potencjalne punkty wejścia. Dlatego ważne jest, aby przeprowadzać regularne przeglądy i konserwację, aby upewnić się, że Twoje okna i drzwi są bezpieczne. Dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie drzwi antywłamaniowych lub ekranów okiennych, aby powstrzymać próby włamań. Sama obecność systemu drzwi antywłamaniowych zniechęca włamywaczy do uczynienia z domu celu przestępstwa.

Dlaczego warto inwestować w dobre drzwi antywłamaniowe

Jeśli cenisz spokój i bezpieczeństwo swojej rodziny, to uzyskanie niezawodnych drzwi antywłamaniowych będzie dla Ciebie dobrą inwestycją. Po zainstalowaniu dobrych drzwi antywłamaniowych będziesz cieszyć się większymi korzyściami, niż się spodziewałeś.

Uzyskaj ochronę, której potrzebujesz

Twoje drzwi wejściowe to Twoja pierwsza linia obrony w przypadku próby włamania. W porównaniu do zwykłych drzwi, drzwi antywłamaniowe są dużo mocniejsze. Zainstalowanie jednego daje domowi kolejną warstwę ochrony przed włamaniami.

Zniechęcaj do prób włamań

Włamywacze zazwyczaj próbują włamać się do domów przez frontowe drzwi. Kiedy zobaczą, że zainstalowałeś drzwi antywłamaniowe, będą się zastanawiać, czy włamanie się do twojego domu jest warte wysiłku. Drobni złodzieje zwykle noszą podstawowe narzędzia do przymusowego wchodzenia do domów. Trudno byłoby im wybić silne drzwi bezpieczeństwa. W Hermes Warszawa oferujemy szeroki wybór drzwi antywłamaniowych, które przeszły, a nawet przekroczyły polskie standardy. Po przejściu testów ścinania noża, udarności, antywyważeniowych i innych testów bezpieczeństwa nasze produkty zapewniają odpowiednią ochronę, której potrzebujesz.

Inne zalety posiadania dobrych drzwi antywłamaniowych

Nie można zaprzeczyć, że drzwi antywłamaniowe chronią domy przed próbami włamań. Oferują jednak również różne korzyści związane ze stylem życia i korzyściami finansowymi. Spójrz na inne zalety zainstalowania drzwi antywłamaniowych.

Dodaj wartość do swojego domu

Wprowadzając ulepszenia w swoim domu, zwiększasz jego wartość. Niezależnie od tego, czy zmienisz kafelki w kuchni, czy dodasz taras na swoim podwórku, te zmiany dodają wartości Twojemu domowi. To samo dotyczy sytuacji, gdy zdecydujesz się zainstalować drzwi antywłamaniowe. Nawet jeśli zainstalujesz tylko jeden, nadal dokonujesz ulepszeń w domu.

W Hermes Warszawa znajdziesz również duży wybór dekoracyjnych drzwi antywłamaniowych . Oznacza to, że nie jesteś ograniczony do opcji z prostymi paskami. Możesz wybrać drzwi antywłamaniowe z fantazyjnymi żelaznymi elementami lub nawet ozdobną szybę, aby zwiększyć estetykę domu.

 

Obniż składkę ubezpieczeniową

Kiedy podejmiesz wysiłki w celu poprawy bezpieczeństwa swojego domu, będziesz mógł obniżyć składkę na ubezpieczenie domu i mienia. Zainstalowanie drzwi antywłamaniowych oznaczałoby, że włamywaczom trudno byłoby włamać się do Twojego domu. Z kolei Twoja firma ubezpieczeniowa uzna Twój dom za mniej ryzykowny. Kupując takie drzwi, prócz bezpieczeństwa zapewnisz sobie komfort i spokój we własnym domu.