Polak w Chinach

...czyli jak się żyje w Shenzhen?

mleko

Co kupuje Chińczyk? - no chyba to co znajdzie w markecie, no nie?

Trampki z wyprzedaży: 330 - 470Y !?!
Nike 999Y ?
Co do górala, za ~2300Y - O.K.

Dezodorant 55Y? To chyba przegięcie?

Ceny większości produktów w warzywniakach podawane są nie dla 1 a 0,5 kg!!!

Reszta chyba nie wymaga komentarza a raczej kalkulatora.

Ale prawie 20Y za 2 papryczki?
Czy 6Y za kg ziemniaków?

20Y za kg jabłek?

Płatki kukurydziane z mlekiem, tutaj w Chinach, to też spory wydatek (przeliczając na polskie zarobki).

Ryż 120 - 160Y /10kg... hmmm...

Prawda o chinach jest smutna - tanie to tutaj są tylko browarki i latarki.


Wszelkie prawa zastrzeżone


DSGN: Ronsed